Videi kaitīgu preču apsaimniekošanaSIA "ECO POINT" ( ECO POINT ) no 2018.gada ir uzsācis savu darbību preču atkritumu apsaimniekošanas nozarē un šobrīd ECO POINT apkalpo jau vairāk, nekā 150 klientus.

ECO POINT izveidojot Elektropreču ,iepakojuma un videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas sistēmas,saviem klientiem ir nodrošinājis nepārtrauktu atbrīvojumu no dabas resursu nodokļa samaksas.

ECO POINT videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas programmas ir balstītas uz pašu izveidotu savākšanas un pārstrādes sistēmu, kas ļauj nodrošināt iespējami zemas atkritumu apsaimniekošanas izmaksas.

ECO POINT aicina uzņēmumus pievienoties izveidotajai izlietotā iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu atkritumu apsaimniekošanas sistēmai un saņemt atbrīvojumu no dabas resursu nodokļa (DRN) samaksas.

Iesaistoties ECO POINT videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas sistēmā Jūs saņemsiet:

Pirms veiksmīgas sadarbības uzsākšanas ar ECO POINT, piedāvājam iepazīties ar līguma nosacījumiem

LĪGUMS BAT
LĪGUMS RIEP

Pēc līguma noslēgšanas, pamatojoties uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkojumu, Jūsu uzņēmums saņems atbrīvojumu no DRN samaksas ar kārtējā ceturkšņa pirmo datumu.

Jānoslēdz līgumu līdz: DRN atbrīvojums no:
10. februārim 1. aprīļa
10. maijam 1. jūlija
10. augustam 1. oktobra
10. novembrim 1. janvara

Sīkākai informācijai sazinieties ar mums pa tālruni: 67320681 vai rakstiet uz e-pastu: info@epoint.lv